company features

A tradition of
excellence

We are a global network of experts working with clients, communities and colleagues to develop and implement innovative solutions to the world’s most complex challenge. Construction is the process of constructing a building or infrastructure.

25

years

Leading the way
in building and civil
construction

What we do

Construction differs from manufacturing in that manufacturing typically involves mass production of similar items without a purchaser.

Core values

We are committed to green building and sustainability in our offices as well as on our job sites. We believe green buildings are not only good for the environment.

Hakkımızda

Yuka; Uzun yıllardır sahip olduğu sektör tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin ‘’Kaldırma ve İstifleme’’ alanındaki taleplerine uygun çözümler üretmeye hizmet vermek fikriyle kurulmuştur.

Yuka; özel üretim ürünleri, depolama çözümlerini ve satış sonrası hizmetleri tek çatı altında toplamıştır.

Çözümlerimiz

Kaldırma ve İstifleme Ekipmanları; - Forkliftler, İstif Makinaları, Transpaletler, Personel Yükselticileri, Makaslı Platformlar, Caraskallar, Vinçler, Sapanlar, Varil Kaldırma ve Devirme Ekipmanları, Exproof ve Paslanmaz Ürünler. Özel Üretim Ürünler; - Pergel Vinçler, Traversler, Kanca Altı Ekipmanları ve Elektrikli Makaslı Platformlar.

Vizyonumuz

Sürekli değişkenlik gösteren global ticari ortamda, siz değerli müşterilerimiz için güvenilir hizmet verip, uzun vadeli ticari iş ortağı olmaktır. Saygılı ve samimi bir ticaret ortamı sağlayıp, süreçlere uygun fikirlerle yön vermektir.

Misyonumuz

Piyasa tecrübemizi teknolojiyle harmanlayıp, başarılı müşteri deneyimleri yaratmak ve ihtiyaca yönelik tüm taleplere pozitif, güvenilir ve modern bir bakış açısıyla yaklaşıp, çözümler üretmektedir.
Construction services built specifically for your building.

 Find your solution

resource

Download a company
brochure

0
total projects
0
houses build
0
qualified workers
0
get awards
our projects

Featured work

explore features

The best constructions
company since 1983

Adres: Mevlana Mah. Issıkgöl Cad. No:99/11 Gebze Kocaeli / İstanbul

© 2024 Yukalift Proje: Zohi Web Çözümleri

Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?